Výpadky Mechwarrior Online 31.3.-4.4.2014

Jak už jistě ta všímavější většina zaznamenala, v dohledné době dojde k větším výpadkům.  Pro ty kteří odkliknete úvodní  obrazovku při startu bez toho, aby jste se na ni podívali, malé Info.

autor: Tulák CZ

 Slovy vývojářů:
Wave 1: Monday, March 31st @ 10 PM PDT – April 1st @ 10 AM PST (Est. 12 hours) This is a significant Data Migration. So that Pilots are not left idle throughout this period: We have scheduled our next Public Test to take place during this 12 hour window.

Wave 2: Tuesday, April 1st @ 10 AM PDT – 12 PM PDT (Est 2 hours) Upon completion of the Data Migration, we will be deploying our April 1st patch with a focus on stability fixes.

Wave 3: Friday, April 4th @ 10 AM PDT – 12 PM PDT (Est. 2 hours) This is a minor maintenance to upgrade server hardware.

 

Na co se tedy máme těšit? Tři výpadky jeden z toho 12-ti hodinový.

Dobrá zpráva je že souběžně s výpadkem by měl být spuštěn testserver, na který ale potřebujete jiného klienta .

Stahujte zde:  patcher.mwomercs.com/installer/PublicTest/MechWarriorOnlineInstaller.exe

A co se bude testovat? Především věci chystané do patche 15.4 jako je úprava rychlosti LRM a předělaná detekce  zásahů. Tyto změny prý měli být již 1.4 ale právě kvůli velkým úpravám se nakonec vývojáři rozhodli nechat je až na 15.4

Login je stejný jako do normální hry.  A pak už vám nic nebrání vyzkoušet cokoli co jste vyzkoušet chtěli a neměli k tomu odvahu J Jakékoli nákupy  či výhry se neprojeví ve vašem normálním účtu.  Takže testujte testujte testujte.

 

Tulák CZ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>