První dojmy z posledního patche 1.2.204

MechWarrior-Online-Logo

Když jsem si dnes asi po pěti dnech opět pustil MechWarrior Online, byl jsem zděšen tím, jaké změny přinesl patch 1.2.204! To byl také impulz k tomu, abych si na chvíli sedl k počítači a sepsal tento článek, zachycující mé první dojmy z tohoto patche. Neberte to ani jako popis zmíněného patche jako spíš můj subjektivní názor na provedené změny v průběhu prvního hraní. Rád bych od vás také slyšel názory na to, co si o hře MechWarrior Online v současném stavu myslíte.

Když jsem nainstaloval patch a spustil první hru, byl jsem zděšen změnou ovládání. Po stisknutí W se zvýšila rychlost o 100% a po puštění opět klesla na nulu. Zůstal jsem na to ohromeně zírat, protože hraní v tomto režimu pro mě bylo po zvyknutí si na předchozí ovládání velmi složité a vůbec mě nebavilo. Přemýšlel jsem, jestli tato změna zůstane na trvalo nebo se lze vrátit k původnímu systému. Dalo mi to chvíli hledání a rozčilování, ale nakonec jsem v nastavení objevil kolonku “Throttle Decay”, která byla automaticky zaškrtnuta. Naštěstí po jejím odznačení už bylo vše v normálu. Ovšem rozhodně na to, že bylo nějak změněno nastavení, mohli upozornit jinde než v druhé půlce sáhodlouhého Patch Notes.

Přemýšlel jsem nad tím, pro koho by tato změna mohla být užitečná a dospěl jsem k názoru, že ji ocení pouze majitelé joysticků, kteří mohou rychlost nejspíš jednodušeji regulovat. Ovšem proč se objevila tato změna bez předchozího upozornění, to si vysvětlit nedokážu.

Ovšem abych pouze nekritizoval provedené změny bez nějakého rozsáhlejšího informování, musím zmínit i jedno pozitivum posledního patche. Pokud během hry stisknete “ESC”, zobrazí se vám nejen možnosti vypnutí hry, ale i volba pro změnu nastavení v průbehu hraní. Tato možnost mi předtím poměrně chyběla například když jsem ladil grafické nastavení hry. Tato věc mě tedy potěšila.

Nyní bych rád znal váš názor na to, zda vás provedené změny také nejprve řádně vyděsili nebo jste je uvítali? Co byste na současné podobě hry MechWarrior Online ještě rádi změnili?

4 Odpovědí k První dojmy z posledního patche 1.2.204

 1. Arien says:

  Nemůžu najít záložku upgrades.. wtf

 2. Jimmy says:

  Jj, v loadout je to mnohem lepší, dá se tak zkoušet build i s upgradama.

  K tomu oládání, taky sem nadával že otom nikde nepsali… ale pak sem viděl na homepage NEW CONTROLS, hned pod těma dvouma velkýma obrázkama,mohli na to víc upozornit… ale jedna bitva to překousne každej. Bacha v základu je zaškrtnutý i zamknutí rukou s trupem.
  Spíš než pro joystick je to pro lamky nejspíš, protože společně s tím locknutím rukou ( no co dělaj lamky? maj ruce namířený mimo obrazovku a střílí na křížek…) a otáčením noh do směru těla je to zjednodušení ovládání, ale né lepší protože každej kdo je sžitej s mechem to nepotřebuje a je to spíš otravný.
  Změna co je dobrá je ubrání dmg raketám o 40%, LRM maj 0.7 na raketu plus pslash dmg. Takže už není OP ten 5×15 LRM Stalker, ikdyž sem ho zkoušel tam mi nepřirostl k srdci ale když na mě letí těch 75 raket tak to bylo peklo, teď je to jen špatný :D

  Naštěstí novej mech je parádní, dal sem zbohem 2xAC20 katapultu a dal to do toho jagermecha, paráda protože tam de dát AC20 i XL motor :D Díky tomu nerfu raket je splash katapult ( 6x6SRM ) slabší a je na tom teda podobně jak 2xAC20, jen sem schopnej trefovat jedno místo ne mechu :)

 3. Arien says:

  Díky hoši :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>