Procházka po Alpine Peaks

mwo_alpine_peaks_1

Úplně na závěr jsem si nechal popis nejnovější a podle mého názoru i nejlepší mapy, která ve hře MechWarrior Online je. Jedná se samozřejmě o Alpine Peaks. Co se mi na této mapě tak líbí? Najdou se nějaké její nevýhody pro některé typy hráčů nebo lépe řečeno Mechů? Tak s tím vším vás seznámím během dnešní procházky po zasněžené krajině. Ovšem úplně úvodem bych rád podotkl, že najít Alpine Peaks v „Testing Grounds“ mi zabralo více jak hodinu čistého času. Vzhledem k tomu, že tento typ hry přidali i kvůli lepšímu poznávání map, měli by na jejich rotaci nebo na možnosti volby konkrétní mapy rozhodně zapracovat.

V prvním screenshotu můžete vidět jednu ze startovních pozic. Už z ní je samozřejmě patrné, v jakém duchu byla tato mapa vytvořena. Pohybujete se v různých soutěskách, můžete se se svým mechem vydat do vysokých hor nebo bojovat na několika planinách. Mým nejoblíbenějším místem pro bitvy tedy je toto místo zobrazené na screenshotu níže. Nachází se přibližně uprostřed mapy (E5) a ve stejnou chvíli se k němu většinou dostávají mechové z obou týmů.

Dále dochází k velmi pěkným bojům přibližně na pozici F6-F7, kde se nachází poměrně úzká soutěska a při správném načasování útoku ji lze perfektně uzavřít a likvidovat mechy začínající na pozici D7.

Níže si ještě prohlédněte startovní pozici na výše zmíněných souřadnicích.

Celá mapa je velmi hezky udělaná, jen by podle mého názoru mohla být trochu zúžená, jelikož pokud vyběhnete trošku horším směrem (někam k okraji mapy), může trvat i pár minut, než narazíte na nějakého soupeře…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>