Kupujeme svého prvního mecha

pilot-lab-c

V předchozích článcích jsem se věnoval tomu, jak s hraním MechWarrior Online vůbec začít. Zmiňoval jsem se o minimální konfiguraci vašeho počítače, seznámili jste se s ovládáním mechů a dozvěděli jste se o tom, co je to trial mech. Nyní jste měli nějaký čas na zkoušení a testování jednotlivých typů mechů s cílem zjistit, jaký herní styl vám vyhovuje. Já jsem se tomu v posledním týdnu ve volném čase také věnoval a nyní jsem se konečně rozhodl využít našetřené herní peníze a pořídit si vlastního mecha, který bude skutečně podle mých představ.

Jak si vlastně svého prvního mecha můžete co nejjednodušeji pořídit? Základem je navštívení Mechlabu, kde kliknete v levém menu na „Owned Mechs“. Následně klikněte do políčka „Add New Mech“ a na „CREATE NEW MECH“. Tím se dostanete do menu, ve kterém si můžete zvolit konkrétního mecha. Já osobně jsem si pro další hraní vybral mecha DRAGON DRG-1N . Patří do kategorie Heavy mechů a zatím jsem s ním poměrně spokojený. Nepatří sice k nejrychlejším mechům, ale to mé hře celkem vyhovuje. Rád se stavím na nějaké místo s dobrým výhledem a snažím se likvidovat nepřítele, do kterého se spoluhráči pustili s lehčími mechy.

Pro začátek jsem si ho vybavil třemi zbraněmi. Tedy chtěl jsem jich mít víc, ale on už je bohužel neunesl. Na pravou ruku jsem mu umístil ULTRA AC/5. Levé rameno mi pak zdobí MEDIUM LASER a na pravou ruku jsem umístil MED PULSE LASER. Zatím jsem s touto výbavou spokojený. Nyní mě tedy čeká trénování a hledání jiné možné výzbroje, která by fungovala ještě lépe.

S jakými mechy jste začínali právě vy? Jakou lepší zbraň byste mi doporučili pro mého mecha? Za všechny tipy napsané do komentářů předem děkuji :) .

3 Odpovědí k Kupujeme svého prvního mecha

 1. Gomoku says:

  Dragon je pekne svizny mech na jeho 60 tun. Nicmene pokud chces snipera vem si Catapulta ve verzi K2 a nacpi si tam 2x gauss gun. Dragon je rychly brawler, specialne pokud mas UAC5.

  Vyzbroj bych videl asi takhle:
  http://mwo.smurfy-net.de/mechlab#i=10&l=ed97246ae86fda8a374275308646ba9525443100

 2. pedy007 says:

  S drobnou úpravou
  http://mwo.smurfy-net.de/mechlab#i=10&l=1ddbaf6a3c10800fad4b722b2cde947a78250739
  lepší chlazení DHS
  ML nahrazen PML, proti rychlým se hodí víc, ale hřeje.
  vyhozeny 2HS a přidán pancíř, na ruku s hlavní zbraní, CT a nohy.

 3. Filip Matějka says:

  To nevypadá vůbec špatně :) … trochu našetřim a vyzkoušim to :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>