Další 3 měsíce za námi…

madcat

Další 3 měsíce za námi a popravdě, není moc o čem psát. Pokud mě paměť neklame, poslední Inner Sphere mech dorazil v podobě Banshee před TŘEMI měsíci a od té doby ticho po pěšině, nic, náda. Stále se opravuje, ladí a upravuje, ale například… iniciativa předělávání mechů do nového modelu, která způsobovala že jste viděli opravdu zbraně, které měl mech navěšen úplně ustala. Například Centurion má stále v ruce AC10 i když tam nic není narozdíl třeba od Highlandera, který už takový model má od začátku.

Za tu dobu se změnil pouze dostřel AC zbraní. Původně byl maximální dostřel třínásobek efektivního, nyní pouze dvojnásobek, tedy stejně jako to mají energetické zbraně. Vyjímka je Gauss u kterého to nechali, proto píši AC. Další menší změna nastala teprve minulý týden a to zvětšením dostřelu středních a malých PULSNÍCH laserů. Není to žádný gamechanger, ale je tu jistá snaha z menších pusních laserů udělat použitelnou zbraň.

Pokud se něco nepokazí, tak příští týden nastane naprostý mayhem, havok, apokalipsa, chaos, zkáza a děs. S více jak ročním spožděním dorazí klany…asi porucha na motorech. Ničeho se však ve svých zastaralých a výběhových meších nebojte. Předsunuté zpravodajské hlídky zanalizovaly věštinu klanových mechů a usoudili, že díky XL motorům a faktu že většinu zbraní mají na rukou nebudou zase až tak nebezpečným nepřítelem.

howg! CMDR CursedSlayer

3 Odpovědí k Další 3 měsíce za námi…

 1. Jimmy says:

  Takže shrnutí je, že se vracet cenu nemá :) No těším se na článek co popíše stav po vydání Clan rozšíření, ale zatím bylo vše co hypovali jen zklamání.

 2. Michgod says:

  furt je to to sami dokola nekonecny pridavani ruznejch variant mechu je sice fajn ale ve vysledku je v celku jedno jak se jmenuje ten flek na monitoru po kterym strilim… slibovany frakcni valky mozna pomuzou? jestli ne tak predpokladam brzkej konec hry :p nebo je tam jeste naka planovana vec co by mela zlepsit zabavnost hry? nemuzu si nic vybavit ted

  • Crystoball says:

   Ne vskutku tam již nic jinýho není,zatím.Uvidíme jak jim to pujde ohledně těch CW,dobývání planet a podobnejch věci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>