Co přinesl patch 1.2.190 – 1. část

centurion

19.2. 2013 vyšel patch označený jako 1.2.190 a přináší do hry spoustu zajímavých věcí. Jedná se o opravdu velký balík úprav hry, díky kterému jsou například do MechWarrior Online přidáni noví bojoví mechové s označením Trebuchet TBT-7M, Trebuchet TBT-3C, Trebuchet TBT-5J, Trebuchet TBT-5N a Trebuchet TBT-7K. Důležité je také rozšíření hry o další mapu, která nese název ALPINE PEAKS. Podrobnosti zejména o těchto rozšířeních se můžete dočíst právě v dnešním článku.

Nejprve se podívejme na nové bitevní mechy, kteří byli v posledním patchi přidání do hry. Výše jsem už zmínil jejich názvy a nyní se dostáváme k jejich konkrétním parametrům.

Trebuchet TBT-7M

Trebuchet TBT-3C

Trebuchet TBT-5J

Trebuchet TBT-5N

Trebuchet TBT-7K

 

Hned v úvodním odstavci jsem se zmínil i o nové herní mapě, kterou se mi dlouho nedařilo vyzkoušet. V předchozích dnech jsem si po večerech vždy chvíli hrál a nikdy jsem se na ni nedostal. Došlo k tomu až dnes, což pro mě bylo jasným impulzem, konečně vám o novém patchi napsat.

Nová mapa se jmenuje  ALPINE PEAKS a ihned z počátku jsem si ji oblíbil. Jedná se totiž o opravdu velkou mapu s množstvím vysokých kopců, na které se se svým mechem můžete vyšplhat. Tato mapa je tedy vynikající pro hráče, kteří mají rádi výhled na bojiště a využívají zbraně s dlouhým dostřelem. Mezi ně bych se mohl zařadit i já a mohu konstatovat, že se mi na ní s mým mechem poměrně daří a hraní mě opravdu baví.

Patch  1.2.190 přinesl ještě mnoho dalších vylepšení. Mnoho z nich jsem ovšem ještě nestihl kvůli velkému pracovnímu vytížení nastudovat a přímo ve hře jsem je nezaznamenal. Slibuji ovšem, že během zítřejšího dne se na to podívám a přinesu vám druhou část informací o tomto posledním patchi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>