313. Československá Robotizovaná Kompanie (313th Czechoslovak Mech Company)

313thcmc

Hrajete Mechwarrior Online? Běháte sami v náhodných hrách a chybí vám teamová hra a spolupráce? A chcete na tom něco změnit?

autor: Shadow SP01

Byl jsem na tom velmi podobně, když jsem hrál několik málo týdnů. Potom jsem potkal náhodně několik hráčů, kteří měli v nicku dovětek CZ a teprve od nich jsem se dozvěděl o tom, jak vlastně funguje v MWO teamová hra a přidal se k CZ/SK komunitě zde na www.mwo.cz . Pokud jste na tom stejně nebo podobně jako kdysi já, nebo jste menší skupinka hráčů, kteří se scházíte a hledáte spolubojovníky pro hry 12 na 12, přidejte se k nám. Jsem rád, že Vám můžu představit nově vzniklou 313. Československou Robotizovanou Kompanii. Název jednotky je inspirován a zároveň jím chceme vzdát hold 313. Československé stíhací peruti RAF, která statečně bojovala za naši svobodu během druhé světové války ve službách Britského královského letectva. Scházíme se na team speak serveru cursed.cz / mwo.cz (adresa pro Teaspeak klienta jednoduše “cursed.cz”), proklikávací odkaz naleznete v pravé části hlavní stránky zde na www.mwo.cz . Pro využití tohoto odkazu a komunikaci s námi stačí mít nainstalovaný tento komunikační program Team speak 3 a pro začátek takřka jakýkoliv mikrofon s repráky či sluchátka. Naším cílem je „chodit“ společně hry v lancích, budovat a uplatňovat skupinovou taktiku a spolupráci ve hře, ale zejména se scházet na tzv. dvanáctky. Na rozdíl od již existujících zahraničních skupin, nemáme zatím žádnou přísnou hierarchii ani definované podmínky pro přijímaní nových členů, takže se mezi nás můžete přijít podívat, zahrát si s námi a třeba po čase i zapadnete a stanete se platnými členy teamu. Více se dozvíte na již zmíněném team speaku, nebo na fóru http://forum.mwo.cz, případně někoho z nás kontaktujte ve hře samotné (přezdívky možno vypozorovat na hlavní stránce ve výpisu z Team speak serveru většina z nás má stejné i v MWO).

Pro nováčky doporučuji jít přímo na Teamspeak server. Nejsme žádní rasové a do začátku jistě poradíme.

Shadow SP01

313thcmc

Jedna odpověď k 313. Československá Robotizovaná Kompanie (313th Czechoslovak Mech Company)

  1. Shizumi says:

    Zdarec, funguje ještě 313.? Ve hře se mi nedaří nikoho odchytnout, na ts taky ne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>