Informace pro začátečníky, kteří začali hrát MechWarrior Online

mwo

V předchozím článku jsem se snažil na základě informací z oficiálního fóra vypsat několik slabých míst u jednotlivých mechů. Podle reakcí v komentářích jsem to ovšem asi uchopil za špatný konec. Dnešní článek zaměřím tedy trochu jiným směrem, kde nebude až tak podstatná moje herní zkušenost. Představíme si totiž několik základních tréningových videí, která mohou pomoci začátečníkům, ke kterým se bezpochyby řadím i já, překonat první nesnáze a pochopit systém hry.

Než se k nim ovšem dostaneme, uvedl bych několik základních informací, které byste před začátkem hraní měli vědět.Abyste mohli začít bojovat v MechWarrior online, měli byste disponovat minimálně touto počítačovou:

• Operační systém: Windows Vista 32-bit
• Procesor: Core 2 Duo E6750 2.66GHz nebo Athlon II X2 245e
• Grafická karta: GeForce 8800GT nebo Radeon HD 5600/5700
• RAM: 4 GB
• DirectX: DX9
• Místo na disku: 4 GB

Tedy alespoň to uvádí studio Piranha Games. Můj počítač je o trochu lepší a přesto pro mě byl kvůli velmi nízkému FPS ze začátku MechWarrior online naprosto nehratelný. Situace se zlepšila až po použití jiného nastavení, které jsem našel na fóru na adrese: http://forum.mwo.cz/index.php/topic,7.0.html . Stále to ovšem není úplně dokonalé a tak postupně prohledávám i fórum oficiální a snad pro mě bude jednou hraní naprosto bezproblémové.

Nyní už ale k samotným slíbeným videím. První je zaměřeno na chůzi a vůbec na základní ovládání mecha. Když jsem si poprvé hru spustil, musel jsem si nějakou dobu zvyknout na to, že mech může jít úplně jiným směrem, než který sleduji. Díky tomuto videu a jednomu z předchozích článků, které zpracoval Arien, jsem se začal přeci jen pohybovat už trochu rozumněji.

V souvislosti s tímto videem by se vám určitě mohl hodit i přehled kláves, které ve hře budete moci používat. Nejlépe bude, když si je prohlédnete na následujícím obrázku:

Dalším, pro začátečníka velmi užitečným, videem podle mě rozhodně je to, které se zabývá typy zbraňových systémů. Na toto téma již také psal Arien, tudíž vás pouze odkáži na jeho článek, díky kterému dané video rozhodně pochopíte.

Informace ke konkrétním typům zbraní naleznete zde: http://www.mwo.cz/zbrane/tabulka-energetickych-zbrani-a-jejich-parametru/ a na adrese http://www.mwo.cz/zbrane/tabulka-parametu-balistickych-zbrani/

Jedna odpověď k Informace pro začátečníky, kteří začali hrát MechWarrior Online

  1. 95Nannette says:

    Hello admin, i must say you have hi quality content here.
    Your page should go viral. You need initial traffic only. How to get it?
    Search for: Mertiso’s tips go viral

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>