2013 MAY CREATIVE DIRECTOR UPDATE

MWO-topspeed

Jaro je tady a s ním úklid. Tým MWO se zaměřil v druhé půlce dubna na opravování chyb, vyvážení zbraní a vylepšení stávajících funkcí. Plody naší práce se ukáží v obou záplatách. V průběhu měsíce května máme v plánu odhalit více informací o Community Warfare and UI 2.0, a dát vám první náhled na některé novinky.

Co máte čekat:

`Mech měsíce – Blackjack (21.)
Hrdina `Mech měsíce – Misery (7.)
Champion `Mech měsíce – Jenner JR7-D (C) (7.)
Nové vzory – Buccaneer (7.) a Cobra (21.)
Nové blbosti do kokpitu – BattleMech Statues (7.)
Nové moduly – seismický senzor, UAV, Advanced UAV. Lepší UAV a UAV Upgrade (21.)
Nová mapa – Canyon Network (21.)
Canyon Network
Canyon Networks je nejnovější mapa v MechWarrior Online. Hluboké rokle a dlouhé kryté cesty jsou ideální pro rychlé skauty, ale pozor – může být přepadení ze zálohy na každém rohu. Vysoké útesy ve středu mapy (bod Theta) tvoří vysokou přirozenou pevnost. Dlouhý výhled a dostatek skrýší dělá z kaňonu odstřelovačské hřiště – buďte opatrní, pokud bloudit až nahoře, a být připraveni ponořit se do úkrytu.

UAV spotřebního materiálu
Hráči nyní mohou vybavit a zahájit nový battlefield consumablel – drone UAV. Tento automatizovaný bezpilotní vyletí 150m do vzduchu a udrží pozici až 60 sekund, než se zničí. UAV projde i přes ECM a poskytují cíle pro členy týmu. Letouny jsou náchylné k sestřelení.

Seismic Sensor Module
Dne 21. května si mohou hráči odemknout a požívat nový taktický modul – Seismic Sensor Module. Tento senzor je schopen detekovat pohyb nepřátelských mechů v okruhu 200 metrů od vaší aktuální polohy.

Hero `Mech Colors
Hráči nyní mohou přizpůsobit až 3 barvy na jejich Hero `Mech colors in Camo Spec! Těšíme se na setkání s některými z vašich nových barevných vzorů na bojišti.

Opravy chyb
S extra týdnem mezi opravami, si MechWarrior Online tým vzal oddechový čas z jejich výrobního programu zaměřit na některé tolik potřebné opravy. Některé dlouhodobé problémy HUD související s chyby a pády, a černá obrazovka chyby byly řešeny a dostanou 7.května a 21.května záplaty. Zůstaňte naladěni na další informace s každou release’s patch note.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>