V novém patchi byla přidána mapa Crimson Strait

jenner

Je tomu přesně tak, jak slibovali vývojáři MechWarrior Online. Po spuštění plné verze hry pokračují v jejím vývoji a také v přidávání map. Tou první, kterou lze považovat za první velké rozšíření po ukončení bety, je Crimson strait. Z jakého prostředí je? Jaké podmínky pro hráče na ní najdete?

Crimson Strait

Tato mapa hráčům přináší prostředí obrovského města. Ovšem je úplně jiné, než River City, které už se ve hře nachází dlouho. Najdete  na ní podstatně více volného prostoru, který může vyhovovat i hráčům se zbraněmi dlouhého dostřelu. Já jsem se přímo ve hře na mapu dostal pouze párkrát, ale vyhovovala mi právě dobrými možnostmi krytí a mnoho míst k překvapivým útokům. Není nad to, schovat se při hře za vysoký sloup nebo dům a když proběhne nepřítel, který si vás nevšiml, zaútočit mu do zad :) .

I mechové z kategorie “lehcí” zde tak najdou dobré uplatnění a mohou si přepsat díky své rychlosti a hodně členitému prostředí mnoho bodů.

Velmi mě také baví boj ve více patrech. Zkrátka jedni mechové jsou na střeše velké haly a já z jejího vnitřku občas vyběhnu a pošlu jim tam pozdrav například v podobě LRM 5 :) .

Jak se hraje vám na této nové mapě? Jakými typy mechů se po ní nejraději pohybujete?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>