Sarah’s Jenner – o co vlastně jde?

MechWarrior-Online-Logo

Určitě jste si v menu klienta MechWarrior všimli, že byl přidán nový mech “Sarah’s Jenner”. Jeho cena je deset dolarů a nejedná se o naprosto běžného bojového mecha, který by byl vytvořen jako skutečně velký pomocník v lítých bojích. K tomuto mechovi se totiž vztahuje jistý příběh, se kterým vás v dnešním článku seznámím.

Příběh to není právě veselý, ale rozhodně stojí za zmínku. Pětiletá Sarah Parries trávila ráda čas se svým otcem při hraní MechWarrior. Tato hra ji rozptylovala ve dnech, kdy bojovala se svou těžkou nemocí. Konkrétně se snažila porazit zákeřnou rakovinu, která ji napadla už v takovémto útlém věku. Bohužel její příběh má smutný konec.

sarah

Inspiroval ovšem vývojáře MechWarrior Online k uspořádání jisté charitativní akce. Vytvořili onoho mecha “Sarah’s Jenner” a prodávají ho po deseti dolarech. Ovšem zisk nejde do jejich kapes, ale na podporu “Canadian Cancer Society”. Tato organizace se zaměřuje na prevenci rakoviny a podporu lidem, kteří rakovinou trpí. Podle zveřejněných informací bylo na tyto účely vybráno více jak 53 tisíc dolarů. Pokud chcete, můžete se do této akce také zapojit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>