Patch 1.1.161 přináší konečně změnu

raven

Konečně vyšla aktualizace hry, která stojí za zmínku. A ne. Nemyslím tu hromadu vánočních blbinek do kokpitu :) . Začnu zlehka a zmíním přidání nového heroického mecha se jménem Ilya Muromets. Typově jde o Cataphracta se třemi balistickými a třemi energetickými sloty na zbraně. Tyto sloty jsou dobře rozmístěné a někteří šílenci tam určitě narvou 3x Gauss Rifle. Pokud máte nějaké ty MC navíc, plus dobrý aim, jen doporučuji. Před chvílí mému Ravenovi jeden pěkně nakopal zadek a nepomohlo mi ani Guardian ECM.

Ano! Guardian ECM je modul, o kterém se chci hlavně zmínit. Tato věcička totiž mění styl hraní celé hry. Konečně nás přestanou terorizovat streak SRM Katapulti a přestaneme se koupat ve sprše kovových LRM šrapnelů. Při představení tohot modulu jsem byl poněkud skeptický. Vždyť jen v okruhu 180 metrů snižuje dosah nepřátelských senzorů o 25% a o tu samou hodnotu zvedá čas potřebný k zaměření cíle. No jo, ale podstatné je, že také ovlivňuje zaměřovací systém nepřátelských mechů, kterým pak trvá déle nás zaměřit svými raketami. Mohu říct, že v praxi to funguje skvěle. Rozdíl je rozhodně hmatatelný. Myslím, že tým s mechem vybaveným tímto modulem má mnohem větší šanci na výhru, než tým bez něj.

Ovšem netěšte se. Aby jej nenosil úplně každý, mohou Guardian ECM modul nosit pouze konkrétní mechové. Jsou to tito: Commando COM-2D,  Raven RVN-3L, Cicada CDA-3M, Atlas AS7-D-DC. No. A aby to nebylo tak úplně jednoduché, tento modul má dva módy přepínatelné klávesou J. V prvním (Disrupt) ruší nepřátelské senzory a druhým módem (Counter) ruší účinky nepřátelkých ECM. Těším se na zítra, až bude čas pořádně provětrat mého Ravena.

Dále nemohu opomenout týmové hráče. Ode dneška je opět možné hrát ve skupině osmi hráčů. Při zakládání skupiny se vás hra zeptá jak velkou partu chcete. Na výběr je 4 a osmi členná. Nepříjemný fakt. V raidu nemůže být méně, než 8 lidí. Velké skupiny budou hrát pouze proti ostatním velkým skupinám.

Tak jsem se dnes vykecal. Kompletní patch notes můžete shlédnout a probrat u nás na MWO foru.

2 Odpovědí k Patch 1.1.161 přináší konečně změnu

  1. Camel says:

    můžu dát ecm do atlase as7-d či as7-rs?

  2. Arien says:

    Hoj ecm jde pouze na veri D-DC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>