Máme tu nové mechy Kintaro

kintaro

V posledním patchi byli přidáni mechové nazývající se Kintaro. Jedná se o medium mechy osazené zejména SRM 6 a nechybí ani Medium Lasery. Pokud máte rádi boj na blízko nebo na střední vzdálenost, určitě si je oblíbíte a pomůžete s nimi týmu k nejednomu vítězství. Ovšem takoví z vás, kteří rádi útočí z dálky, na něj asi penězi plýtvat nebudou. I když, to ať se každý rozhodne sám.

Kintaro KTO-18

Začněme třeba tímto mechem, který nese název Kintaro KTO-18. Podle mého názoru je právě tento mech nejlepší ze všech tří. Disponuje opravdu velkou palebnou silou v podobě 3x SRM 6, 1x LRM 5 a 2x Medium Laser. S tím běhat po bojišti musí být docela zábava :) . Jen je škoda, že už bohužel nemá kapacitu na NARC (tedy označení cíle a navádění SRM a LRM). Pak by byl dokonalý.

Kintaro KTO-18

Kintaro KTO-19

Výše jsem psal o tom, že mechu Kintaro KTO-18 chybí NARC. Vývojářům bylo jasné, že mnoho lidí by ho na tomto mechovi v základu uvítalo a na svět tak přišel Kintaro KTO-19. NARC bylo umístěno na pozici “Center Torso”, ale bohužel na úkor jednoho ze SRM 6. Možná přesnost vynahradí chybějící sílu, ale těžko říct. Kdyby to bylo na mě, tak raději obětuji lasery…

Kintaro KTO-19

Kintaro KTO-20

Co tak říci o tomto mechovi? Za sebe bych chtěl říci, že se mi ze všech líbí asi tak nejméně. Má na sobě 3x Laser (2x Medium a jednou Large), 2x SRM 6 a 1x LRM 5. Mě osobně ničím příliš nezaujal. Lasery nemám moc v lásce a SRM 6 bez NARC je sice celkem silné, ale být neustále za patami nepřátelskému mechovi mě tak moc nebaví. Ale třeba mám z tohoto mecha tak divný pocit jen já. Vyzkoušel jste ho už někdo? Jak se vám jeví?

Kintaro KTO-20

8 Odpovědí k Máme tu nové mechy Kintaro

 1. Sorrines says:

  Ahoj neda mi to, a musim reagovat. Pises to jako kdyby se mechove nedali “customize” takze jej edno co ma on koupi ne? :)

 2. Jimmy says:

  No když už tady píšeš, taky se nad tím delší dobu pozastavuju, doporučil bych spíš popisovat jednotlivý hardpointy a jejich využítí, umístění na mechovy atd. než popisovat to, co si každej změní hned po koupi :)

 3. Filip Matějka says:

  Já si myslím, že popisovat mechy vzákladu není až tak úplně zbytečné. Možná pro vás, kdo hraje MWO už někol měsíců (ale tam je zbytečný i popis jednotlivých hardpointů). Ovšem když někdo s MWO začíná, tak rozhodně nemá na to, aby ihned úplně mecha překopal. Potřebuje, aby už v základu byl takový, že ho bude bavit s ním hrát … takhle to beru já

 4. Michgod says:

  jj pro novacka co nevi co je co tak je potom idealni mu zhruba popsat na co je tahle sestava dobra a na co ne… on si nebude menit vybavu veme co je a zacne hrat az teprv pak na zaklade svych zkusenosti zacne experimentovat…

 5. Jimmy says:

  Dobrá, takhle jsem nad tím neuvažoval, takže to beru :) . Ikdyž osobně jsem si i jako nováček hnedka hrál s prvním mechem hned co sem ho koupil, neměl jsem sice na double heasinks atd, ale se zbraněma v mezích jo protože to je druhá část srandy v týhle hře, hrát si s buildama :) . Pravda první buildy byli dost otřesný, nebo to bylo spíš tím že sem s balistikou trefoval tak 1 ze 4 a laserama maloval po celým pancíři :D . Když pro nováčky tak třeba tip jak vylepšit svého základního mecha, třeba to LRM5 je kapka v moři a je to škoda tří tun, nebo snad to nemá víc jak tunu střeliva :)

 6. Sorrines says:

  No jo a ne. To ze novacek nema na prekopani mecha neni zas az tak pravda. s cadet bonusem na 25her + premiovym uctem na 1 den jako bonus pro novacky lze +- s trial mechama nahrat 15m. Coz je slusny ho zacatku na koupi trebas dvou heviku, nebo jednoho assaulta a vylepseni. Tim ze clovek odehraje aspon tech 25her s trial mechem tak si si je osaha trosku zjisti co mu sedi a co nesedi. Me by spise zajimalo vydz mechu v boji, slaba mista atd :)
  Neberte to spatne me se vase stranky libi jen tak dale :)

 7. Aximi says:

  Cau sem novacek a chtel bych dat na kto-20 xl engine ale nejde mi to protoze protrebuje moc slotu ,ale koukal sem na buildy ostatnich a ti ho tam maj

  • cursedslayer says:

   Jde o to ze XL engine potřebuje v bazdem bočním torzu další tři sloty. Pokud tam nemáš misto, nejde nainstalovat. U XL ale pocitej s tím, ze umres i po tom co ti ustreli boční torzo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>