Jaké úpravy proběhly od oficiálního spuštění hry?

MechWarrior-Online-Logo

V předchozím článku jsem se zmínil o nově přidané mapě, ale neřekl jsem vám vůbec nic dalších úpravách které proběhly. Některé z nich jste možná už zaznamenali a jiné si uvědomíte až nyní. Co tedy v posledním patchi bylo vyladěno, jaké chyby odstraněny a podobně? Tak právě to je téma mého dnešního článku.

 

Obrazovka před spuštěním kola

Před startem hry si nyní mohou hráči zvolit velení jedné jednotky či celého týmu. Takovýto velitel také může provádět změny v rozdělení hráčů do skupin. Jakmile jste připraveni, stačí stisknout “Ready button” a může se začít hrát.

Změny ve hře

Také přímo s děním ve hře si vývojáři trochu hráli. Pokud jsem to pochopil správně, tak nyní při použití Jump Jetu se mech bude při vzletu pohybovat lehce dopředu. Jakmilo ho dostanete do vzduchu, můžete se pohybovat pouze po předem dané trajektorii a nepřicházejí v úvahu žádné velké změny směru.

Odstranění chyb

Po ukončení bety a spuštění finální verze hry se opravují už pouze drobné chybky, které se mohly projevit jen u určitého procenta hráčů. Například vlastníci procesorů AMD ocení, že toto CPU bude správně identifikováno v CryEngine. Dříve tomu tak nebylo za podmínky, že byl zároveň spuštěn program Avast! .

Závěrem – jak vypadal turnaj v San Franciscu?

V některém z předchozích článků jsem se zmiňoval o tom, že se má konat první turnaj v hraní MechWarrior Online. Místem jeho konání bylo San Francisco a vážně se bylo na co dívat. Ostatně finálový zápas si můžete nyní prohlédnout.

2 Odpovědí k Jaké úpravy proběhly od oficiálního spuštění hry?

  1. Shadow SP01 says:

    Filipe Matějko, nebo někdo jiný ze správců webu, mohli byste se mi prosím ozvat např. přes fórum (stejný nick), scházíme se na TS a rádi bychom oživili myšlenku na CZ/SK kompanii (momentálně hlavně pro hru 12 vs 12) a k tomu chybí nějaká forma informace pro běžné návštěvníky. Ideální by byl třeba článek tady na stránky. Sám jsem tu při svých začátcích v MWO párkrát byl a nakonec mě ostatní “odchytli” až přímo ve hře a upozornili na TSko a skupinu. Předem díky za správu. Adminové samozřejmě mohou použít i email, kterým zprávu podepíšu, bývám na něm takřka denně.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>