Jaké chyby odstranil patch 1.2.219?

logo otaznik

Tak jako téměř každý týden vyšel i toto úterý nový patch. Jeho cílem je odstranit ještě nějaké drobné chyby a změnit určité herní mechanismy. Většinu z těchto věcí jste třeba za dobu hraní ani nemuseli zaznamenat. Ovšem to není jediný důvod k vydávání patchů. Zapomenout nesmím ani na rozšiřování množství mechů a hlavně na postupné přidávání Hero mechů. Dnes si krátce představíme toho nejnovějšího.

“Misery”  STK-M

Ve výše uvedeném videu jste si mohli prohlédnout bojové vlastnosti tohoto nového Hero mecha. Co se vybavení a vlastností týče, tak se mi zdá celkem dobrý. Možná bych k němu měl jednu výhradu a to Gauss Rifle, která mi k ostatním zbraním určeným spíše na menší vzdálenosti nějak nesedí, ale třeba je to pouze můj názor.

Nyní už ale k samotným bugům, které by měly být podle informací odstraněny. Ovšem nutno to brát s rezervou, protože minule měly být odstraněny chyby s mapou a radarem, ovšem od té doby se mi začaly vyskytovat častěji než kdy před tím…

1)      V tomto patchi měla být odstraněna chyba, která neočekávaně odpojovala hráče během zápasu

2)      Měla by být odstraněna i jistá chyba se zpomalením mecha o 1km/h (já jsem si tedy doposud žádného problému nevšiml)

3)      Po načtení hry občas docházelo ke zčernání obrazovky. To by se podle informací také již nemělo stávat.

Co se týče dalších změn, které se přímo netýkají hraní, tak byla například přidána možnost nastavení jasu obrazovky. Také byly zvýrazněny příchozí zprávy tak, aby je hráč stihl zaregistrovat i během bitvy. Narazili jste ještě na nějakou důležitou změnu? Určitě se o ní zmiňte v komentářích.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>