Informace o patchi z 16. července

TANX5

Stejně jako v mnoha předchozích týdnech i v tomto proběhla aktualizace hry, která mě osobně velmi potěšila. Vývojáři se zaměřili na opravu některých vizuálních chyb. Také se snažili trochu vyladit hru co se týče náročnosti. Doposud testované hry 12 vs 12 totiž některé počítače opravdu nepěkně zatěžovaly a nyní by to tedy mělo být již lepší. Ovšem to není jediné, co patch 1.2.231 přinesl.

Pro mě jednou z nejzajímavějších věcí v tomto updatu je změna v Testing Grounds. Pokud si chcete důkladně nastudovat novou mapu, zlepšit taktiku na některé ze stávajících nebo odhalit slabá místa jiných mechů, pak právě tato testovací kola vám mohou pomoci. Sice v nich nezískáte žádné GXP, ale mohou vám jejich získání v ostrých bojích usnadnit. Doposud měla ovšem tato testovací kola jeden velký problém. Nemohli jste si vybrat, na jakou mapu budete připojeni. Pro mě při testování nových zbraní a prohlížení přidaných map to vždy znamenalo strávit i několik desítek minut, než jsme se dostal na mapu, kterou jsem chtěl.

Už si můžete vybrat mapu v testovacím kole!

Nyní se vývojáři konečně zamysleli a přidali možnost výběru mapy, kterou si chcete vyzkoušet. Je to úžasný pocit kliknout na Testing Grounds a přímo si vybrat například novou mapu CANYON NETWORK či TOURMALINE DESERT. Mě osobně to při přípravě článků ušetří spoustu času a věřím, že i vy tuto úpravu využijete.

mech_quickdraw

Další úpravy hry

Co se týče dalších úprav, tak kromě výše zmíněných bych uvedl například opravu chyb, které vznikaly při používání joysticku Saitek x52 nebo úpravu zobrazování střel z AC5. Podle vývojářů docházelo k jakému si zpoždění v zobrazení střely. Je to sice detail, ale odstranění tohoto problému může u nově příchozích hráčů zlepšit mínění o hře.

9 Odpovědí k Informace o patchi z 16. července

 1. Jimmy says:

  Hlavně aby posunuly kupředu jejich updater, je jeden z nejhorších co sem kdy viděl( nejlepší má blizzard… ale tak ten to ladil hafo let, tak to je jasný ale i wargaming má lepší updater ). Vždy musím hru po pár patchích přeinstalovat jinak to prvně padá občas a čím víc patchů, tím častěji až to padá už i při startu mecha každej druhej match… To by byl problém ve finální verzi, vydaj update párkrát a lidem to začne padat.

  • Aton says:

   Tak s updaterem nemám vůbec žádný problém … co jsem to myslím minulý rok nainstaloval běží hra i přes všechny update naprosto v pohodě … jsi si jistý že problém nemáš jinde?

   • Jimmy says:

    Tak určitě to není u všech, ale nevím v čem jiným by to bylo když potom co to přeinstaluju, to jede vždy krásně a teď naposled jak vyšel patch tak mi to zas spadlo. Taky má nejnáročnější patcher, u jiných her při patchování můžeš na net, ale tady jak to začně finalizovat tak je pc nepoužitelnej :) . To je stejný jako s texturama v zimní mapě, někomu to v arctic bliká a někomu ne. Kdysi zas lidi často neměli mapu, radar a to se mi zase nestávalo skoro nikdy :)

    A jakej máš kompl? podle mě ta hra má problémy se slabšíma PC

    • Alyxxik says:

     Od první instalace mi MW: O jede jako po másle i na novém PC. Zkus si ten komp taky někdy vyčistit, jak od prachu tak od zbytečných programů (CCleaner je užitečná věc). Pokud máš pc zam****ý hovadinami tak se nediv že máš problémy s MW.

     Hra nemá problémy se slabšími PC, to slabší PC mají problémy s hrou. Vždyť je to ještě Beta. Heh, až vytáhnout Dx11 tak si sleze kůže…

 2. Filip Matějka says:

  No já problém s patcherem nemám. Spíš mi dost často haprují textury, ovšem to bude asi slabší (a v poslední době trochu problémovou) grafikou na notebooku (HP Pavilion dv6-3040)… :-/

 3. Luke33 says:

  Zdravim, chcem sa spytat – ako to vyzera s EU servermi? Budu alebo nie? Hral som MWO pred par mesiacmi a s pingom 150 bol niekedy dost problem nieco zasiahnut, napr. s gaussom na malu vzdialenost. Zlepsilo sa nieco v tomto ohlade?

  • Kitane says:

   Implementovali Host State Rewind (forma kompenzace lagu) pro vsechny zbrane – sice se jim obcas ztraci jasne zasahy, ale hraje se to o poznani lepe nez predtim.

   EU servery jsou zatim v nespecifikovanem budoucnu.

   • Jimmy says:

    Mám pocit, že teďka častěji “dostanu hit” , buď slyším ránu nebo aji ty červený ukazatele odkuď jde rána a oženání laserem… ale armor mám nepocuchanej. Prvně sem si myslel že mám zase ten bug kde nevidím moje poškození, ale pak sem dostal pecku nablízko a už se to rozsvítilo, tak to je asi tím novým HSR :D

    • Michgod says:

     ono kdyz te nekdo projede za 1dmg tak ti to zablika ale myslim ze ten pancir zmeni barvu az od urcity hodnoty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>