Hlasujte na oficiálním fóru pro nejlepší koncepty map

tenarius_refinery_by_atomhawk-d3be24e

Chodíte občas na oficiální fórum MechWarrior online? Pokud ano, tak jste si možná všimli, že bylo přidáno docela zajímavé hlasování ohledně nových map, které by mohly být pro MechWarrior Online nachystány. Zatím jsou tedy pouze ve stádiu konceptů, ale dají se mezi nimi najít takové, které by hraní skutečně mohly oživit. Já jsem si je všechny pořádně prohlédl a vybral jsem z nich tři, které by podle mě ve hře neměly chybět. Níže vám popíši které to jsou a co mě na nich tak zaujalo.

Deep Cavern

Mám rád velmi velké mapy s realistickým prostředím. To by podle mého názoru právě tato mohla splňovat. Působí velmi příjemně a nejspíš by se na ní nacházelo i mnoho přírodních krytů v podobně skal jeskyní a podobně. Z tohoto konceptu také usuzuji, že bude vyhovovat hráčům bojujícím na velkou vzdálenost nebo rychlým mechům, kteří dokáží mistrně manévrovat a využívat členitého terénu.

Metropolis

Jedna městská mapa se už sice v MechWarrior Online nachází, ale přeci jen River City není tak propracované a příliš mě nebaví. Ovšem tento koncept s názvem Metropolis mě zaujal už na první pohled. Vyřádí se na něm asi především malí a pohibliví mechové. Ono totiž kličkování mezi mrakodrapy s Atlasem by asi nemuselo být úplně ideální, protože byste každou chvíli mohli mít nějakého nepřátelského mecha v zádech, což by byl asi váš konec…

Abandoned Refinery

Předchozí dvě mapy vypadají dost reálně a možná jste mohli nabít dojmu, že nějakým sci-fi mapám příliš nefandím. Ovšem to je omyl. Jen mi přišlo, že určité koncepty jsou dost podobné tomu, co v MechWarrior Online již můžeme vidět. Ovšem tato mapa “Abandoned Refinery” je přeci jen trochu jiná. Nejspíš by obsahovala velké množství mostů, různých kovových staveb a vyřádit by se na ní mohly všechny typy mechů. Koho by bavilo pobíhat a krýt se za jednotlivými budovami, může si to zde do sytosti užít. Jiní hráči zase mohou stát na mostě a snažit se tyto pohyblivé terče zasáhnout. Strategií pro tuto mapu by tedy nejspíš mohlo být opravdu hodně a právě proto si myslím, že by ve hře v této nebo podobné verzi neměla chybět.

Na kompletní přehled map se můžete podívat na fóru.

4 Odpovědí k Hlasujte na oficiálním fóru pro nejlepší koncepty map

 1. erik says:

  clovek az nevie co si ma vybrat, ale kym to pgi implementuje tak na to aj zabudnem :)

 2. Kitane says:

  Ten poll je ovsem jen zbozne prani fanousku, jestli se na nej PGI podiva a inspiruje se, to je ve vetru.

 3. Jimmy says:

  No, moon base a metropolis mají být další dvě, tak se možná koukli.

 4. Filip Matějka says:

  To by udělali velkou chybu, kdyby to nesledovali, protože se tam nacházejí opravdové “klenoty”, na kterých bych si určitě rád zahrál :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>