Do MechWarrior Online přibyla nová mapa!

canyon_lighting_01

Pokud hrajete MechWarrior online pravidelně, tak jste jistě zaznamenali, že jste nyní připojováni i na novou mapu „CANYON NETWORK“. Mně osobně se již od začátku líbila. Sice jsem se na ni ve hře dostal zatím jen párkrát, ale měl jsem možnost si ji pěkně proběhnout v testovacích kolech. Pojďte se tedy na tuto mapu nyní podívat se mnou.

Původně jsem myslel, že vytvořím nějaké screenshoty, ale v poslední době mi při jejich vytváření nějak zlobí grafika. Zkrátka polovina screenu je černá nebo celý připomíná „rozbité sklo“. Rozhodl jsem se tedy využít pro ukázku video prezentaci přímo od vývojářů.

Úvodem bych se krátce zmínil o základních vlastnostech této mapy. Jedná se o planetku, na které je přibližně 36° C, nachází se na ní dostatek zeleně a také hluboké kaňony, které jen tak nepřekonáte. Díky tomu je mapa vhodná pro snipery ale i pro rychlé mechy, kteří se dokáží před útoky silnějších soupeřů skrýt za nejrůznějšími zákruty či skalními výstupky.

Těžké bitvy se také mohou odehrávat na vysokém mostu s kolejnicemi, které byly určeny pro vlaky dopravující pracovníky a materiál po celé planetce. Velkou nevýhodou těchto mostů je, že v případě pádu si poměrně hodně poničíte nohy. V případě, že se už musíte nějaké bitvy na mostě účastnit, doufejte, že právě váš mech bude tím silnějším, hbitějším a nakonec i vítězným.

Jak se vám líbí tato konkrétní mapa? Vyhovuje vašemu stylu hry? Máte už nějakou vyzkoušenou taktiku boje, kterou používáte?

Jedna odpověď k Do MechWarrior Online přibyla nová mapa!

  1. Jimmy says:

    Dokonalá mapa pro jump jets mechy :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>