Co přinesl patch 1.2.197

MechWarrior-Online-Logo

5. března vyšel další poměrně velký patch, který mě osobně velmi potěšil. Když si vzpomenu na své začátky v MechWarrior Online, tak byly velmi krušné. Dnes přibližně po měsíci a půl hraní si myslím, že se mé schopnosti přeci jen trochu zlepšují, ale jde to jen velmi pomalu. O kolik lepší by to bylo, kdybych si během své první hry mohl nanečisto vyzkoušet ovládání mecha a také účinnost svých zbraní na jednotlivých typech mechů. Tvůrci si to nejspíše uvědomili také a přichází s novinkou v podobě testovacího kola!

Podle mě je právě přidání testovacího kola tím nejdůležitějším, co nový patch přinesl. Spustíte ho jednoduše tak, že si vyberete mecha a vedle tačítka „LAUNCH“ si v nastavení vyberete „TESTING GROUNDS“. Budete načteni na náhodně vybrané mapě spolu s dalšími několika mechy, kteří ovšem budou bez řízení. Jde o různé typy mechů, na nichž si můžete vyzkoušet to, kde mají slabá místa a podobně. Také se na této mapě naučíte zkrotit svého mecha a vůbec se rychleji připravíte na první ostré souboje. Rozhodně si tedy testovací kolo vyzkoušejte se všemi trial mechy i se svým „vymazleným“ strojem.

Jaké další zajímavé změny přinesl tento poslední patch z 5.3.2013? Odstranil několik chyb, díky čemuž se hra opět trochu přiblížila ideálu. Například u LRM již nebude docházet k nepředvídatelným změnám dráhy letu. Celkový dojem by tak měl být podstatně realističtější. Také pokud není modul BAP povolen, budou deaktivovány s ním spojené bonusy. Od tohoto patche také neuvidíte indikátor polohy soupeře, pokud skutečně není na dohled. Dříve tomu tak nebylo a mohlo to trochu mást.

Na závěr bych se ještě rád zmínil o novém“HERO“ mechovi, který byl do hry přidán. Jde o “The X-5”  CDA-X5. Prohlédnout si ho a zjistit si jeho vlastnosti můžete na adrese http://mwomercs.com/game/battlemechs/hero/the%20x-5 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>