Co je nového: Zakládáme CZ/SK Unit a nové články již příští týden

catapult

Zdravím skalní příznivce našeho fan webu. Z nedostatku času jsem byl nucen hledat spolupachatele nějakých článků a mám dobrou zprávu. Povedlo se. Máme nového autora! Příklad jeho dosavadní práce najdete napříkklad zde. Komunikace s ním byla prozatím bezproblémová a na jeho první příspěvek se můžeme těšit již příští týden. Neméně důležitou zprávou je fakt, že se Bubo pustil na našem MWO Foru do organizace týmového hraní. Věřím, že to nevzdá a jeho činnost bude kladem pro rozvoj naší malé komunity.

Jelikož týmové hraní vyžaduje alespoň jakousi základní disciplínu, nejlepším řešením bude založit první Česko Slovenský klan. Co se mne týká, pomohu Bubovi ze svého postu jak nejlépe umím. O víkendu spachtím náborovou stránku s registračním formulářem. Zájemci o členství prosím pište prozatím Bubovi zde na foru. Zpřístupní vám skrytou sekci fóra, kde se můžete zapojit do hlasování o budoucím jménu jednotky a zásadně ovlivnit její vývoj svými návrhy.

Pokud se nás o weekendu sejde dostatek, natočíme nějaké materiály pro náborové video. A když bůh dá, třeba se nám podaří tato událost s novým klanem propašovat i do pár low-cost herních magazínů :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>