V nabídce mechů je nový stroj se jménem Victor

victor_nahled

Před pár dny jsem psal článek o posledním vydaném patchi, u kterého jsem si pochvaloval přidání výběru map v “Testing Grounds”. Ovšem vůbec jsem se nezmínil o další zajímavé věci, kterou je přidání dalších tří zajímavých mechů, z nichž jeden se mi opravdu hned od začátku líbil a pilně střídám na jeho koupi. Pojďme se tedy nyní společně na všechny nové mechy “Victor” podívat.

Victor VTR-9K

Tento mech by mohl vyhovovat hráčům, kteří nemají rádi střety na blízko. Spíše raději stojí opodál a za pomoci Gauss Rifle likvidují nic netušící protivníky. Mě to s touto puškou příliš nebaví, tak bych si mecha Victor VTR-9K asi nevybral, ale třeba se najde někdo, koho zaujme.

Victor VTR-9K

Victor VTR-9B

Tento mech je mi asi nejsympatičtější. Má poměrně dobrý Armor a také jeho útočné schopnosti nejsou zanedbatelné. Kombinace AC/20 a SRM 4 se mi celkem zamlouvá a myslím si, že s tím bych dokázal vyhrávat. Navíc když je to vše podpořeno rychlostí 64.8 kph.

Victor VTR-9B

Victor VTR-9S

Možná by se vám mohlo zdát, že tento mech je v podstatě stejný, jako Victor VTR-9B. Jediným rozdílem je nižší Armor a SRM 6 místo SRM 6. Ovšem osobně si myslím, že ten výše zmíněný je ve výsledku lepší, protože by měl více vydržet a i SRM 4 je dostatečně silné.

Victor VTR-9S

Líbí se vám některý z těchto mechů? Už jste si ho stihli vyzkoušet? Potom se určitě podělte v komentářích o své poznatky.

Jedna odpověď k V nabídce mechů je nový stroj se jménem Victor

  1. Michgod says:

    me osobne se libi nejvic ten prvni mech ale stejne si vzdycky dam vybavu jakou chci sam a ridim se spis hardpointama pri vyberu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>