Podívejte se na zajímavě vybavené mechy, se kterými lze svádět pěkné boje

red-29649_640

Poslední dobou se mi zdá, že kromě nových patchů se v MechWarrior Online téměř nic neděje. Ovšem není to tak úplně pravda. Za dobu, po kterou zatím běží beta, se hráči podstatně zlepšují a vydržet chvíli na bitevním poli není příliš jednoduché. Pojďte se společně se mnou podívat na některé zajímavé souboje, které jsem našel na internetu. Třeba nějaké z publikovaných videí přispěje k tomu, že budete hrát lépe než doposud.

Tak jako první se podíváme na poměrně nové video, ve kterém se nám předvede mech Heavy Metal. Uvidíte, jak s ním lze hrát tak, že před vámi ostatní mechové utíkají a když už se vám postaví na odpor, tak nemají příliš mnoho šancí.

Dále se pak podívejme na velmi útočného Jagermecha. Oproti tomu mému je rychlý a zaujalo mě na ně zejména vynikající použití AC/2. Střely vysílá jednu za druhou neuvěřitelnou rychlostí. Celkem má na sobě 4 tyto zbraně a nepřátelé by se před ním měli mít na pozoru. To je tedy další tip, jak zdokonalit svého mecha a dodat mu pořádnou palebnou sílu. Ovšem člověk musí být také dostatečně přesný, aby palba X projektilů za sekundu přinesla nějaký efekt, což hráč ve videu bohužel příliš nesplňoval…

Třetí a poslední video pak zachycuje velmi silného Hunchbacka. Dříve jsem tohoto mecha považoval za ne příliš dobrého a myslel jsem si, že jeho jedinou silnou zbraní je rychlost. Chyba! Pokud má na svém těle připevněno sedm Large Laserů a čeká na vhodnou příležitost k použití, tak by se před ním měl mít na pozoru snad každý mech. Však se na to podívejte sami.

2 Odpovědí k Podívejte se na zajímavě vybavené mechy, se kterými lze svádět pěkné boje

  1. Dany_Cz says:

    Chlape AC/2 nejsou rakety (lol).

  2. michgod says:

    podle me neutika pred tim heavymetalem ale spis pred heavymetalem a trema jeho kamaradama :p

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>