Nové mechy, které přinesl patch 1.2.214

MechWarrior-Online-Logo

V předchozím článku jsem se zmínil o tom, že v posledním patchi byli opět přidáni noví mechové. Nyní je tedy již nabídka opravdu široká a vybere si v ní snad každý z hráčů. Nově přidaný typ mecha nese název Highlander. Podle parametrů, se kterými vás seznámím níže, se jedná o silného i když ne příliš rychlého mecha. Někteří jsou osazeni odstřelovacími puškami a hlavně žádnému z nich nechybí ani větší palebná síla v podobě LRM 20 a SRM 6. Tyto dvě zbraně najdete u každého typu výše zmíněného mecha. 

Highlander HGN-732

h1

Highlander HGN-733 

h2

Highlander HGN-733C

h3

Highlander HGN-733P 

h4

Pokud bych si mezi nimi měl vybrat nástupce Jagermecha, kterého mám teď, tak bych si zvolil asi Highlander HGN-733P, který by mohl být pro můj styl hry vhodný. Vyzkoušeli jste vy sami už některého z výše zmíněných mechů? Pokud ano, určitě se můžete podělit o své dojmy z něj v komentářích :) .

Jedna odpověď k Nové mechy, které přinesl patch 1.2.214

  1. JudgeDeathCZ says:

    733C s AC20,SRM6,LRM15,LRM5 a 2xMlas je super brawler s nějakým long rangem.Jinak mám všechny a vůbec mne nezaujala varianta 733P 4xE a 3xM slot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>