Jakým způsobem zlepšit bojové vlastnosti vašeho prvního mecha?

dragon

V posledním článku, který popisoval mou snahu o zdokonalení se v MechWarrior Online, jsem zmiňoval, jak se provádí nákup a základní vybavení prvního vlastního mecha. Od té doby, co jsem si ho pořídil, jsem se k hraní ovšem dostal pouze občas a trvalo mi tedy poměrně dlouho než jsem našetřil dostatečné množství C-Bills na rapidní vylepšení mého Dragona. Doposud jsem s ním byl sice poměrně spokojen, ale kdo by nechtěl silnější zbraně, lepší odolnost a tedy výraznější převahu nad některými z nepřátelských mechů?

První, co jsem potřeboval udělat, bylo zvýšení nebo tedy spíše uvolnění tonáže. Ve svém mechovi jsem měl základní ENGINE, který vážil opravdu mnoho. Prodal jsem ho tedy a za našetřené C-Bills jsem koupil STD ENGINE 280. Původně jsem měl v plánu osadit mecha XL ENGINE 185, ale potýkal jsem se s problémem nedostatečného chlazení. Nakonec jsem od toho tedy ustoupil. S tím stávajícím ENGINEM jsem poměrně spokojený. Ušetřil jsem nějakých 6 tun pro další vybavení.

Výměnou ENGINU se mi uvolnilo na těle i několik slotů. Ty jsem využil právě pro rozšíření arzenálu mého mecha. Doposud jsem měl pouze na pravé ruce rakety ULTRA AC/5 a na levém rameni MEDIUM LASER. Na tělo jsem si tedy dal LRM 5 a munici k němu. Volnou tonáž jsem využil také pro umístění zbraně na levou ruku. Z nabídky jsem si vybral Flamer a jsem zvědavý na to, jak se osvědčí v bojích.

Dalším ze způsobů uvolnění tonáže, který ovšem příliš nedoporučuji, je snížení Armoru jednotlivých částí mecha. S tímto nastavením si můžete pohrát v sekci “ARMOR DISTRIBUTION“. Ovšem já jsem to vyzkoušel, jen lehce jsem poupravil hodnoty a v boji to na mé výdrži bylo poměrně citelně znát. Do tohoto nastavení tedy sahejte velmi uvážlivě.

Jakým způsobem vy vylepšujete svého mecha? Měli byste pro mě, jako pro naprostého začátečníka, který v oblasti upgradu mecha stále trochu tápe, nějaké rady a tipy? Pokud ano, určitě je napište do diskuze k článku. Nejen já, ale i další začínající hráči budou rádi za inspiraci.

4 Odpovědí k Jakým způsobem zlepšit bojové vlastnosti vašeho prvního mecha?

 1. Pedy007 says:

  No snad jen jedna rada, nejprve si prohlédněte
  http://mwo.smurfy-net.de/
  je zde možné i cvičně mecha sestavit.

 2. JudgeDeathCZ says:

  První upgrade Double HeatSinks to je snad povinný upgrade kazdyho mecha.Pak pokud máš dost slotů tak určitě Endo-Steel structure.Jinak u dragona vždy XL engine a vždy co největší.Má strašně malý side torsa a fakt velký Center Torso(ten čumák náklaďáku).A má spíš Damage over Time zbraně MLas,AC/2 nebo 5 takže speed is life.Armor vždy full až na nohy,kde se snižuje vždy k nejnižší tuně.Snad to pomůže.

 3. Gomoku says:

  Moji verzi toho tveho dragona mas v minulym clanku s timto tematem. staci se podivat nahodit to a si zabijak. jo a ULTRA AC/5 je balistycky kanon ne rakety.

 4. Gomoku says:

  http://mwo.smurfy-net.de/mechlab#i=10&l=f1a116c71ddec8bbeefe08597e8740e2ee610df8 levnejsi verzi mas v clanku kupujeme sveho prvniho mecha – nicmene takhle bych si asi udelal dragona jakozto primar mecha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>